Neohodnoceno

HEAT W 2g 70.50.01

   Jmenovitý výkon celkový: 14,5 kW
   Jmenovitý výkon teplovodní: 10,34 kW
   Spotřeba dřeva: 4,0 kg / h
   Účinnost hoření topeniště: 89,16 %

 

Můžeme doručit do:
3.12.2020
Skladem (1 ks)
Kód: 726
Značka: Romotop
50 699 Kč
Kategorie: Krbové vložky
Záruka: 2 roky
krbova vlozka romotop heat w 2g 70 50 01 big
ZdarmaZdarma

Krbová vložka s teplovodním výměníkem

teplovodni-vymenik celni triple-pass bocni-otevirani                  

Speciální patentovaná konstrukce teplovodního výměníku TRIPLE PASS. Centrální přívod externího vzduchu (CPV). Zakomponována vychlazovací smyčka. Součástí krbové vložky odvzdušňovací ventil. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu jediným ovládacím prvkem

 

Technické parametry


 Výška:   1208 mm
 Šířka:   800 mm
 Hloubka:   502 mm
 Výška dvířek:   467 mm
 Šířka dvířek:   664 mm
 Hmotnost:   245 kg
 Jmenovitý výkon celkový:   14,5 kW
 Jmenovitý výkon teplovodní:   10,34 kW
 Průměr kouřovodu:   180 mm
 Průměr kouřového hrdla:   180 mm
 Průměr CPV:   150 mm
 Provozní tah:   11 Pa
 Účinnost spalování:   89,16 %
 Spotřeba dřeva:   4,0 kg / h
 Centrální přívod vzduchu:   ANO

Další parametry a informace najdete zde

HEAT W 2g 70.50.01

logo ROMOTOP

.... patří mezi evropské lídry ve výrobě krbových kamen a vložek

Již více než milión domácností po celém světě se těší z produktů značky ROMOTOP. Každý výrobek, který opouští výrobní závod v Suchdolu nad Odrou, je výsledkem společného úsilí všech 500 zaměstnanců. Díky svému modernímu výrobnímu zázemí, kompetentním zaměstnancům a kvalifikovaným odborným prodejcům patří značka ROMOTOP mezi evropské lídry v oboru. Výrobní proces s velkým podílem robotizace probíhá na 30.000 m2. Pružnost v dodávkách zákazníkovi je podpořena 10.000 m2 skladovacích ploch a vlastní kamionovou dopravou.

Krbová kamna a krbové vložky ROMOTOP oslovují své zákazníky prvotřídním designem, špičkovou kvalitou dílenského zpracování a inovativním řešením procesu spalování dřeva. Široké spektrum produktů vyhoví potřebám standardních i nízkoenergetických domů. Tepelnou energii je možno ukládat do akumulačních obkladů nebo prostřednictvím teplovodních výměníků rozvádět po celém obydlí. Na výběr jsou k dispozici obklady z ručně vyráběné keramiky nebo přírodních kamenů.


ROMOTOP je inovátor

V oblasti designu, vývoje a kvality spalování patří ROMOTOP mezi inovátory.

Dnešní doba předkládá oboru krbových kamen a krbových vložek stále náročnější cíle. Na rozdíl od dob minulých po nás požaduje nejen nevšední estetický zážitek, ale zejména vysokou účelnost výrobku a jeho vysokou efektivitu a ekologičnost. Naše výrobky se v moderních domácnostech stále častěji stávají nejvýznamnějšími zdroji tepla. Náš inovační tým neustále zdokonaluje krbová topidla směrem k vysoce účinným a čistě pracujícím výrobkům. Díky svému etickému kodexu prosazuje firma ROMOTOP ve svých inovativních řešeních vždy ekologii a ekonomičnost provozu.

Cílem inovačního týmu je přinášet nová technická řešení zejména v oblasti návrhu spalovacích komor, navazujících spalinových cest a řízení spalovacího procesu. Výsledkem tohoto úsilí jsou již dnes výrobky dosahující mnohem stabilnějšího průběhu hoření v širokém intervalu tepelných výkonů. Firma ROMOTOP je mimo jiné vlastníkem patentu přinášejícího zákazníkům teplovodní výměník se systémem TRIPLE PASS, jenž dosahuje vyššího přenosu tepla do topného média a zajišťuje menší množství škodlivin produkovaných spalováním biomasy.