2 hodnocení

HEAT U 3g L 50.52.70.21

Možnost regulace výkonu: 5,0 - 13,0 kW
Spotřeba dřeva: 2,8 Kg / hod
Účinnost hoření topeniště: 82,7 %
Můžeme doručit do:
25.2.2021
Na objednávku (1 ks)
Kód: 582
Značka: Romotop
79 739 Kč
Kategorie: Krbové vložky
Záruka: 2 roky
krbova vlozka romotop heat u 3g l 50 52 70 21
ZdarmaZdarma

                                                        Teplovzdušná třístranná krbová vložka s výsuvnými dvířky

  Dělené sklo. Výsuvná dvířka Silent lift. Centrální přívod externího vzduchu (CPV). Regulace primárního a sekundárního vzduchu jedním ovládacím prvkem. Určena pro konvekční provoz. Možnost zapojení horního nebo zadního odvodu spalin.

 

Technické parametry


Výška: 1382 mm Hmotnost: 280 kg Výška osy zadního vývodu: - mm
Šířka: 582 mm Regulovatelný výkon: 5,0 - 13,0 kW Provozní tah: 11 Pa
Hloubka: 950 mm Průměr kouřovodu: 200 mm Účinnost spalování: 82,7 %
Výška dvířek: 468 mm Průměr kouřového hrdla: 200 mm Spotřeba dřeva: 2,8 kg / h
Šířka dvířek: 502 mm Průměr CPV: 150 mm Centrální přívod vzduchu (CPV): ANO

Další parametry a informace najdete zde

 

logo ROMOTOP

.... patří mezi evropské lídry ve výrobě krbových kamen a vložek

Již více než milión domácností po celém světě se těší z produktů značky ROMOTOP. Každý výrobek, který opouští výrobní závod v Suchdolu nad Odrou, je výsledkem společného úsilí všech 500 zaměstnanců. Díky svému modernímu výrobnímu zázemí, kompetentním zaměstnancům a kvalifikovaným odborným prodejcům patří značka ROMOTOP mezi evropské lídry v oboru. Výrobní proces s velkým podílem robotizace probíhá na 30.000 m2. Pružnost v dodávkách zákazníkovi je podpořena 10.000 m2 skladovacích ploch a vlastní kamionovou dopravou.

Krbová kamna a krbové vložky ROMOTOP oslovují své zákazníky prvotřídním designem, špičkovou kvalitou dílenského zpracování a inovativním řešením procesu spalování dřeva. Široké spektrum produktů vyhoví potřebám standardních i nízkoenergetických domů. Tepelnou energii je možno ukládat do akumulačních obkladů nebo prostřednictvím teplovodních výměníků rozvádět po celém obydlí. Na výběr jsou k dispozici obklady z ručně vyráběné keramiky nebo přírodních kamenů.


ROMOTOP je inovátor

V oblasti designu, vývoje a kvality spalování patří ROMOTOP mezi inovátory.

Dnešní doba předkládá oboru krbových kamen a krbových vložek stále náročnější cíle. Na rozdíl od dob minulých po nás požaduje nejen nevšední estetický zážitek, ale zejména vysokou účelnost výrobku a jeho vysokou efektivitu a ekologičnost. Naše výrobky se v moderních domácnostech stále častěji stávají nejvýznamnějšími zdroji tepla. Náš inovační tým neustále zdokonaluje krbová topidla směrem k vysoce účinným a čistě pracujícím výrobkům. Díky svému etickému kodexu prosazuje firma ROMOTOP ve svých inovativních řešeních vždy ekologii a ekonomičnost provozu.

Cílem inovačního týmu je přinášet nová technická řešení zejména v oblasti návrhu spalovacích komor, navazujících spalinových cest a řízení spalovacího procesu. Výsledkem tohoto úsilí jsou již dnes výrobky dosahující mnohem stabilnějšího průběhu hoření v širokém intervalu tepelných výkonů. Firma ROMOTOP je mimo jiné vlastníkem patentu přinášejícího zákazníkům teplovodní výměník se systémem TRIPLE PASS, jenž dosahuje vyššího přenosu tepla do topného média a zajišťuje menší množství škodlivin produkovaných spalováním biomasy.