Neohodnoceno

DYNAMIC W 2g 66.50.01

   Jmenovitý výkon celkový: 11,7 kW
   Jmenovitý výkon teplovodní: 8,2 kW
   Spotřeba dřeva: 3,12 kg / h
   Účinnost hoření topeniště: 89,0 %

 

Můžeme doručit do:
21.1.2021
Skladem (1 ks)
Kód: 419
Značka: Romotop
70 059 Kč
Kategorie: Krbové vložky
Záruka: 2 roky
krbova vlozka romotop dynamic w 2g 66 50 01
ZdarmaZdarma

Krbová vložka s teplovodním výměníkem

nizkoenergeticke-domy_1 teplovodni-vymenik celni triple-pass bocni-otevirani

Dvojité prosklení dvířek. Speciální patentovaná konstrukce teplovodního výměníku TRIPLE PASS. Centrální přívod externího vzduchu (CPV). Zakomponována vychlazovací smyčka. Součástí krbové vložky je dochlazovací i odvzdušňovací ventil. Příprava pro dveřní spínač.

Vhodná pro nízkoenergetické domy

 

Technické parametry


 Výška:   1279 mm
 Šířka:   824 mm
 Hloubka:   494 mm
 Výška dvířek:   456 mm
 Šířka dvířek:   619 mm
 Hmotnost:   300 kg
 Jmenovitý výkon celkový:   11,7 kW
 Jmenovitý výkon teplovodní:   8,2 kW
 Průměr kouřovodu:   180 mm
 Průměr kouřového hrdla:   180 mm
 Průměr CPV:   150 mm
 Provozní tah:   11 Pa
 Účinnost spalování:   89,0 %
 Spotřeba dřeva:   3,1 kg / h
 Centrální přívod vzduchu:   ANO

 Další parametry a informace najdete zde

logo ROMOTOP

.... patří mezi evropské lídry ve výrobě krbových kamen a vložek

Již více než milión domácností po celém světě se těší z produktů značky ROMOTOP. Každý výrobek, který opouští výrobní závod v Suchdolu nad Odrou, je výsledkem společného úsilí všech 500 zaměstnanců. Díky svému modernímu výrobnímu zázemí, kompetentním zaměstnancům a kvalifikovaným odborným prodejcům patří značka ROMOTOP mezi evropské lídry v oboru. Výrobní proces s velkým podílem robotizace probíhá na 30.000 m2. Pružnost v dodávkách zákazníkovi je podpořena 10.000 m2 skladovacích ploch a vlastní kamionovou dopravou.

Krbová kamna a krbové vložky ROMOTOP oslovují své zákazníky prvotřídním designem, špičkovou kvalitou dílenského zpracování a inovativním řešením procesu spalování dřeva. Široké spektrum produktů vyhoví potřebám standardních i nízkoenergetických domů. Tepelnou energii je možno ukládat do akumulačních obkladů nebo prostřednictvím teplovodních výměníků rozvádět po celém obydlí. Na výběr jsou k dispozici obklady z ručně vyráběné keramiky nebo přírodních kamenů.


ROMOTOP je inovátor

V oblasti designu, vývoje a kvality spalování patří ROMOTOP mezi inovátory.

Dnešní doba předkládá oboru krbových kamen a krbových vložek stále náročnější cíle. Na rozdíl od dob minulých po nás požaduje nejen nevšední estetický zážitek, ale zejména vysokou účelnost výrobku a jeho vysokou efektivitu a ekologičnost. Naše výrobky se v moderních domácnostech stále častěji stávají nejvýznamnějšími zdroji tepla. Náš inovační tým neustále zdokonaluje krbová topidla směrem k vysoce účinným a čistě pracujícím výrobkům. Díky svému etickému kodexu prosazuje firma ROMOTOP ve svých inovativních řešeních vždy ekologii a ekonomičnost provozu.

Cílem inovačního týmu je přinášet nová technická řešení zejména v oblasti návrhu spalovacích komor, navazujících spalinových cest a řízení spalovacího procesu. Výsledkem tohoto úsilí jsou již dnes výrobky dosahující mnohem stabilnějšího průběhu hoření v širokém intervalu tepelných výkonů. Firma ROMOTOP je mimo jiné vlastníkem patentu přinášejícího zákazníkům teplovodní výměník se systémem TRIPLE PASS, jenž dosahuje vyššího přenosu tepla do topného média a zajišťuje menší množství škodlivin produkovaných spalováním biomasy.