1 hodnocení

ESPERA 01 keramika

   Jmenovitý výkon celkový: 10,0 kW
   Jmenovitý výkon teplovodní: 7,0 kW
   Spotřeba dřeva: 2,9 kg / h
   Účinnost hoření topeniště: 80,1 %

 

Varianta
Můžeme doručit do:
28.1.2021 4.3.2021 Zvolte variantu
Skladem (1 ks) Na objednávku (2 ks) Zvolte variantu
Kód: 62/BIL 62/OST Zvolte variantu
Značka: Romotop
39 900 Kč
Kategorie: Krbová kamna
Záruka: 2 roky
espera 01 keramika krbova kamna big 1 big
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma

Krbová kamna s teplovodním výměníkem                        

nizkoenergeticke-domy centralni-privod-vzduchu teplovodni-vymenik double-spin

Dvojité prosklení. Účinný teplovodní výměník. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu jediným ovládacím prvkem. Inovativní systém vedení spalin DOUBLE SPIN. Centrální přívod externího vzduchu (CPV).

Vhodná pro nízkoenergetické domy      

   

Technické parametry


 Výška:   1080 mm
 Šířka:   540 mm
 Hloubka:   518 mm
 Hmotnost:   220 kg
 Jmenovitý výkon celkový:   10,0 kW
 Jmenovitý výkon teplovodní:   7,0 kW
 Průměr kouřovodu:   150 mm
 Průměr kouřového hrdla:   150 mm
 Průměr CPV:   125 mm
 Provozní tah:   12 Pa
 Účinnost spalování:   80,14 %
 Spotřeba dřeva:   2,9 kg / h
 Centrální přívod vzduchu:   ANO

Možnosti keramického obkladu

Další parametry a informace najdete zde

logo ROMOTOP

.... patří mezi evropské lídry ve výrobě krbových kamen a vložek

Již více než milión domácností po celém světě se těší z produktů značky ROMOTOP. Každý výrobek, který opouští výrobní závod v Suchdolu nad Odrou, je výsledkem společného úsilí všech 500 zaměstnanců. Díky svému modernímu výrobnímu zázemí, kompetentním zaměstnancům a kvalifikovaným odborným prodejcům patří značka ROMOTOP mezi evropské lídry v oboru. Výrobní proces s velkým podílem robotizace probíhá na 30.000 m2. Pružnost v dodávkách zákazníkovi je podpořena 10.000 m2 skladovacích ploch a vlastní kamionovou dopravou.

Krbová kamna a krbové vložky ROMOTOP oslovují své zákazníky prvotřídním designem, špičkovou kvalitou dílenského zpracování a inovativním řešením procesu spalování dřeva. Široké spektrum produktů vyhoví potřebám standardních i nízkoenergetických domů. Tepelnou energii je možno ukládat do akumulačních obkladů nebo prostřednictvím teplovodních výměníků rozvádět po celém obydlí. Na výběr jsou k dispozici obklady z ručně vyráběné keramiky nebo přírodních kamenů.


ROMOTOP je inovátor

V oblasti designu, vývoje a kvality spalování patří ROMOTOP mezi inovátory.

Dnešní doba předkládá oboru krbových kamen a krbových vložek stále náročnější cíle. Na rozdíl od dob minulých po nás požaduje nejen nevšední estetický zážitek, ale zejména vysokou účelnost výrobku a jeho vysokou efektivitu a ekologičnost. Naše výrobky se v moderních domácnostech stále častěji stávají nejvýznamnějšími zdroji tepla. Náš inovační tým neustále zdokonaluje krbová topidla směrem k vysoce účinným a čistě pracujícím výrobkům. Díky svému etickému kodexu prosazuje firma ROMOTOP ve svých inovativních řešeních vždy ekologii a ekonomičnost provozu.

Cílem inovačního týmu je přinášet nová technická řešení zejména v oblasti návrhu spalovacích komor, navazujících spalinových cest a řízení spalovacího procesu. Výsledkem tohoto úsilí jsou již dnes výrobky dosahující mnohem stabilnějšího průběhu hoření v širokém intervalu tepelných výkonů. Firma ROMOTOP je mimo jiné vlastníkem patentu přinášejícího zákazníkům teplovodní výměník se systémem TRIPLE PASS, jenž dosahuje vyššího přenosu tepla do topného média a zajišťuje menší množství škodlivin produkovaných spalováním biomasy.