1 hodnocení

MALAGA N 03

Možnost regulace výkonu: 2,0 - 6,0 kW
Spotřeba dřeva: 1,1 Kg / hod
Účinnost hoření topeniště: 80,3 %
Varianta
Můžeme doručit do:
21.1.2021 25.2.2021 Zvolte variantu
Skladem (1 ks) Na objednávku (2 ks) Zvolte variantu
Kód: 131/CHA 131/OST Zvolte variantu
Značka: Romotop
54 900 Kč
Kategorie: Kachlová kamna
Záruka: 2 roky
malaga n03 keramika krbova kamna 1 big 1 big
ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma ZdarmaZdarma

                                                                      Elegantní kachlová krbová kamna                                            nizkoenergeticke-domy akumulace centralni-privod-vzduchu

 Litinové topeniště s šamotovými cihlami. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu jediným ovládacím prvkem. Příprava pro externí napojení spalovacího vzduchu (CPV), zadní či spodní přívod. Možnost zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Akumulační výměník za příplatek

Vhodná i pro nízkoenergetické domy

  

Technické parametry


Výška: 1554 mm Regulovatelný výkon: 2,0 - 6,0 kW Provozní tah: 12 Pa
Šířka: 600 mm Průměr kouřovodu: 150 mm Účinnost spalování: 80,3 %
Hloubka: 470 mm Průměr kouřového hrdla: 150 mm Spotřeba dřeva: 1,1 kg / h
Hmotnost: 225 kg Průměr CPV: 100 mm Centrální přívod vzduchu (CPV) PŘÍPRAVA

 

Možnosti keramického obkladu

 
 Další parametry a informace najdete zde
 

logo ROMOTOP

.... patří mezi evropské lídry ve výrobě krbových kamen a vložek

Již více než milión domácností po celém světě se těší z produktů značky ROMOTOP. Každý výrobek, který opouští výrobní závod v Suchdolu nad Odrou, je výsledkem společného úsilí všech 500 zaměstnanců. Díky svému modernímu výrobnímu zázemí, kompetentním zaměstnancům a kvalifikovaným odborným prodejcům patří značka ROMOTOP mezi evropské lídry v oboru. Výrobní proces s velkým podílem robotizace probíhá na 30.000 m2. Pružnost v dodávkách zákazníkovi je podpořena 10.000 m2 skladovacích ploch a vlastní kamionovou dopravou.

Krbová kamna a krbové vložky ROMOTOP oslovují své zákazníky prvotřídním designem, špičkovou kvalitou dílenského zpracování a inovativním řešením procesu spalování dřeva. Široké spektrum produktů vyhoví potřebám standardních i nízkoenergetických domů. Tepelnou energii je možno ukládat do akumulačních obkladů nebo prostřednictvím teplovodních výměníků rozvádět po celém obydlí. Na výběr jsou k dispozici obklady z ručně vyráběné keramiky nebo přírodních kamenů.


ROMOTOP je inovátor

V oblasti designu, vývoje a kvality spalování patří ROMOTOP mezi inovátory.

Dnešní doba předkládá oboru krbových kamen a krbových vložek stále náročnější cíle. Na rozdíl od dob minulých po nás požaduje nejen nevšední estetický zážitek, ale zejména vysokou účelnost výrobku a jeho vysokou efektivitu a ekologičnost. Naše výrobky se v moderních domácnostech stále častěji stávají nejvýznamnějšími zdroji tepla. Náš inovační tým neustále zdokonaluje krbová topidla směrem k vysoce účinným a čistě pracujícím výrobkům. Díky svému etickému kodexu prosazuje firma ROMOTOP ve svých inovativních řešeních vždy ekologii a ekonomičnost provozu.

Cílem inovačního týmu je přinášet nová technická řešení zejména v oblasti návrhu spalovacích komor, navazujících spalinových cest a řízení spalovacího procesu. Výsledkem tohoto úsilí jsou již dnes výrobky dosahující mnohem stabilnějšího průběhu hoření v širokém intervalu tepelných výkonů. Firma ROMOTOP je mimo jiné vlastníkem patentu přinášejícího zákazníkům teplovodní výměník se systémem TRIPLE PASS, jenž dosahuje vyššího přenosu tepla do topného média a zajišťuje menší množství škodlivin produkovaných spalováním biomasy.